Крупнейший каталог франшиз Украины

MyThai

$16,970

MyThai

$16,970

Франшиза мережі суші-барів

  • Инвестиции: $12’970 — $15’370
  • Вступительный взнос: $4’000
  • Роялти: 3.5% (Оборот) в месяц
  • Рекламные отчисления: $300 в месяц
  • Окупаемость: от 11 до 12 мес.
  • Регионы развития: Украина, Казахстан, Молдова
  • Площадь: 50-70 м2
  • Персонал: 7 чел.

ID: 6002. Направление: . Сфера бизнеса: .

Перший наш заклад ми відкрили в 2020 році в м. Лозова, Харківської обл. після відпустки у Тайланді, захотілось чогось азіатського вдома. За пів року відкрили ще один заклад, ще за пів року вже третій, а другий довелось зачинити, бо припустились помилки з вибором міста та команди, але близько 90% інвестиції у вигляді обладнання та мебелі ми зберегли та перевезли в інше місто. Третій заклад втратили в м.Ізюм через війну, але у війну відкрили заклад в м.Умань Черкаської обл та наразі працюють два заклади та ми маємо амбітні плани на 2023р на певну кількість власних закладів та вже маємо заявки на відкриття закладів партнерів за форматом «пасивної франшизи»

Ми дотримуємось найвищих стандартів якості та маємо надійних постачальників преміальних продуктів з яких ми виготовляємо найсмачніші суші та роли та отримуємо позитивний відгук від наших гостів та клієнтів доставки.

В першу чергу ми пропонуємо пасивну франшизу під наше повне управління, умовно кажучі майже кожен може стати інвестором та отримувати пасивний прибуток від діяльності бізнесу, особисто я був би радий обрати таку пропозицію інвестування. Більш детальна інформація в нашій презентації.

Наше ефективне управління дає можливість досить швидкої окупності та заробітку.

Будемо раді новим партнерам та дякуємо за довіру.

Владелец франшизы Квасницький Ярослав Артурович
Год начала работы 2020
Год начала франчайзинга 2023
Собственные объекты 2
География сети

В Украине:

Лозовая, Умань

Требования

Рівновіддалена локація, центр міста, гарний фасад, перший поверх, наявність води та каналізації

Средний чек $10
Ассортимент товаров / услуг

Суші та роли

Форматы франшизы

Пасивна франшиза — повне управління бізнесом нашою командою професіоналів. Гроші інвестора, все інше наша справа. Від пошуку міста, приміщення, до відкриття і повної операційної діяльності. Умовно кажучі майже кожен може стати інвестором та створити для себе джерело пасивного доходу у всі часи.