Крупнейший каталог франшиз Украины

Xroom

$12,000

Xroom

$12,000

Франшиза мереж квест-кімнат

 • Инвестиции: $10’000 — $40’000
 • Вступительный взнос: $2’000 — $5’000
 • Роялти: 10% (От дохода) в месяц
 • Рекламные отчисления: Отсутствуют
 • Окупаемость: от 12 до 24 мес.
 • Объектов в сети: 27
 • Регионы развития: Украина, Казахстан, Молдова, Європа, Азія, Африка, США
 • Площадь: 150-1000 м2
 • Персонал: 2-5 чел.
ID: 3998. Направление: . Сфера бизнеса: .

Ми робимо бізнес з любов’ю і тільки якісним підходом до кожної дрібниці. Тому готові ділитися своїм досвідом відкриття і ведення успішних квест кімнат в Україні з потужним централізованим маркетингом, на умовах продажу франшизи. Маємо великі переваги та вигоди в порівнянні з іншими франчайзерами на ринку квестів.

Для тих, хто вперше стикається з таким бізнесом: квест-кімната — це тематична локація з однієї або декількох приміщень, при цьому кожна локація має свою тематику, свій інтер’єр і сценарій. Команді з 2-8 осіб потрібно розгадати головоломки, вирішити завдання, привести в дію механізми так, щоб встигнути вийти за 60 хвилин.

Квест є цікавим і перспективною справою для Вас і нас! XRoom є лідером за кількістю відвідувань за повною вартістю в Дніпрі та Чернігові.

Окупність бізнесу за нашим досвідом від 1,5 до 24 місяців, такий великий розкид сильно залежить від кількості квестів на локації (бажано 3+ шт) і населення міста (ми не беремо в роботу міста менше ніж 200 000 жителів). Первинні вкладення — від $ 10 000. Наприклад, щоб побудувати локацію на 3 квести + зона відпочинку для святкувань днів народжень + вхідна група — необхідно інвестувати близько $25 000.

Перший (паушальний) внесок від $2000 до $5000 залежно від міста та конкуренції, роялті 10% від обороту (5% на час воєнного стану в країні).

За перші 7 років роботи нас відвідали більше ніж 170 000 унікальних учасників, серед яких популярні спортсмени, музиканти та творчі особистості. Починати справу з підприємства, що має хорошу репутацію, сотні відгуків, тисячі задоволених клієнтів — перспективно і економічно виправдано.

Наші досягнення — в простих цифрах і даних:

 1. Ми зібрали більш 17000 письмових позитивних відгуків.
 2. Середня оцінка на гугл картах 4,8 з 5.
 3. Середня оцінка NPS нашими реальними гостями 9,36 по 10 бальній системі оцінювання.
 4. У нас є власна написана CRM система, вона дуже проста і зручна і багатофункціональна, вона зав’язана з IP телефонією і допомагає нам відстежувати і аналізувати сотні необхідних чинників поведінки клієнтів, аналізувати звіти в реальному часі і застосовувати цю інформацію в маркетингових цілях для підвищення % продажів і поверненні.
 5. Ми регулярно оновлюємо всі наші скрипти, рекламні матеріали, фото та відео матеріали, просуваємо сайт, проводимо офлайн і онлайн аудит існуючих локацій — щоб домогтися максимальної ефективності. Кожен маркетинговий канал налаштований і працює — щоб щодня клієнти були задоволені, а партнери раділи правильним довгостроковим інвестиціям.

На цей час відкрито вже 37 квестів (з яких 10 своїх та 27 франчайзі) у 3 містах України та будуються нові квест кімнати XRoom у Дніпрі та Чернігові та Одесі. Декілька кімнат у Маріуполі, Харкові та Львові було закрито під час Covid та війни, встигнувши окупити початкові вкладення. Також ведемо переговори з ще деякими локаціями та містами та однією країною.

Торгова марка «Xroom» — офіційно зареєстрований бренд.

Ми не залишаємо наших партнерів один-на один з напрямком, а робимо все, щоб ваш бізнес квест-кімнат приносив дохід вам, а значить, був частиною нашого успіху.

Ми знаємо як зробити сильний коктейль і поділимося досвідом: високий рівень сервісу + якісний квест + потужний маркетинг. Робота за налагодженою схемою, вивірені маркетингові ходи, єдиний корпоративний стиль, стандарти обслуговування — все працює на те, щоб клієнти впізнавали нас в кожному місті. Ми любимо свою справу — і ви теж його обов’язково полюбите.

Владелец франшизы ФОП Пінчук П.А
Год начала работы 2015
Год начала франчайзинга 2016
Собственные объекты 10
Франчайзинговые объекты 27
География сети

В Украине:

Дніпро, Чернігів, Львів, Харків, Маріуполь, Одеса

Требования

Партнер — з підприємницьким складом розуму. Полюбляти сферу обслуговування, клієнтоорієнтованість, адаптивність. Від 18 до 45 років.

Приміщення: від 150 кв.м, висота до потолку мінімально 2 метри, зручне розташування в центрі міста. Поряд парковка, зупинка громадсього транспорту. Можна без вікон, підвальне приміщення, з низкьою ціною оренди.

Прочие отчисления в сети

Тільки за бажанням — додатковий маркетинг, блогери, офлайн, тг-канали, портали тощо.

Средний чек $25
Ассортимент товаров / услуг

квест кімната, для команди 2-8 осіб.