Крупнейший каталог франшиз Украины

Сам Удома

$17,055

Сам Удома

$17,055

Франшіза домашніх напівфабрикатів

  • Инвестиции: 381’000 грн. — 1’355’000 грн.
  • Вступительный взнос: 80’000 грн. — 212’000 грн.
  • Роялти: 3’500 грн. в месяц
  • Рекламные отчисления: Отсутствуют
  • Окупаемость: от 10 до 19 мес.
  • Регионы развития: Украина, Польша
  • Площадь: 15-150 м2
  • Персонал: 2-30 чел.

Я, ресторатор Роман Хорзов, радий презентувати вам проект та продукцію торгової марки «Сам Удома» — домашні напівфабрикати 100% ручної ліпки.

В проекті я реалізував увесь свій більш, ніж 15-річний досвід в ресторанній справі та сфері громадського харчування, та відповідно особисто гарантую високу якість наших напівфабрикатів!

Мало зазначити, що ми дійсно використовуємо тільки сировину найвищої якості, ретельно підійшли до маркетингу, упаковки, франшизи та дистрибуції! Все, що стосується «Сам Удома» зроблено за найвищими стандартами та моїми особистими вимогами!

Але разом з тим, для мене це душевний сімейний проект. Ми адаптували домашні традиційні рецепти, використовуємо лише ручну працю, щоб справді стати якщо і не найкращими, то точно першими, після маминих!

Радий буду партнерам по франшизі виробництв та торгових точок ТМ «Сам Удома»!

Коротко про «САМ УДОМА»: 

Мережа домашніх напівфабрикатів, створена ресторатором та провідними шеф-кухарями України з 15річним досвідом. Головний принцип роботи: більше начинки — менше тіста. У асортименті бренду понад 120 позицій як класичної домашньої кухні, так і оригінальних розробок, як фітнес меню, дитяче меню, вегетаріанське меню, грузинські страви.

«САМ УДОМА» — це повністю безпечне та сертифіковане виробництво. Торгова марка отримала міжнародний сертифікат безпечності харчових продуктів та технологій НАССР (ХАССП), пройшла реєстрацію власних ТУ (технічні умови) від «Держстандартметрологія України» та працює згідно есплуатаційного дозволу від «Держпродспоживслужба України».

На сьогодні налічує 9 власних точок продажу у м. Луцьк (Волинська обл., Україна) та має рітейл дистрибуцію у понад 10 точок на Заході України.

Владелец франшизы ТМ САМ УДОМА
Год начала работы 2021
Год начала франчайзинга 2021
Собственные объекты 9
География сети

В Украине:

Луцьк

Средний чек 150-220
Форматы франшизы

Виробництво з дистрибуцією

Автономна точка продажу